Yaşam Döngüsü Yönetimi Hizmeti

Günümüzde teknolojinin getirdiği yenilikleri ve olanakları kullanmayan meslek grubu neredeyse kalmadı.

Hizmet Paketi; Tedarik, Dağıtım, Kurulum, Yükseltme ve Yenileme olmak üzere 5 farklı alt hizmetten oluşmaktadır. Bu bağlamda; Tedarik: Müşterilerimizin mevcut gereksinimleri ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılayan ihtiyaçları olan teknoloji çözümlerini seçmelerine yardımcı olduğumuz danışmanlık hizmetidir.

Dağıtım: Tasarlanan sistemlerin temsil ettiğimiz çeşitli markalar dahilinde bir araya getirilmesi ve planlanan teknoloji çözümlerinin anahtar teslimi hizmetidir. Kurulum: Tasarlanan sistemlerin yerinde konfigürasyonu, yerleşimleri ve montajları hizmetidir.

Güncelleme / Yükseltme: Hizmet Seviyesi Anlaşması (SLA) dahilinde uzmanlarımız ve kalifiye teknik destek personellerimiz tarafından donanım ve yazılım bileşenlerinden oluşan sistemin üzerinde güncelleme / yükseltme hizmetidir.

Yenileme: Eskimiş olan donanım bileşenlerinin toplanması, geri dönüştürülmesi, veriler ile uygulamaların imhası ve geri alınan cihazların gelecekteki satın alımlarda indirim olarak kullanılabilmesini kapsayan hizmet olarak özetlenebilir.

Bilgi Formu

Bilgi Talep Formu

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.