Eğitimde iPad

 
 

iPad her şeyi değiştirdi. Sınıf dahil.

iPad, öğrencilerine derse katılmanın ve her dersi hayata geçirmenin birçok yolunu sunuyor. Her öğrencinin seviyesine ve öğrenme stiline uyan uygulamaları, etkileşimli kitapları, konuşmaları, sanal turları, videoları ve daha fazlasını keşfedin.
Hepsi zaten sevdikleri bir cihazda.

 
 

Binlerce eğitim uygulaması

App Store, sadece iPad için hazırlanmış 170.000’den fazla eğitim uygulaması sunarak öğretmenlerin öğretme ve öğrenmeyi öğrenme şeklini sınırsız bir potansiyele çevirmeye olanak tanır.

Ellerinden düşüremeyecekleri kitaplar

Apple Books, hemen hemen her konuyu öğretmenize yardımcı olacak etkileşimli materyallerle donatılmıştır. Ve iBooks Ders Kitaplarının Çoklu Dokunma büyüsü, öğrencilere ilgi çekici ve etkileşimli bir deneyim sunar.

 
 
 
 
 

Her dokunuşla farklı tecrübeler.

iPadOS; sezgisel, gelişmiş, akıllı ve güvenli bir mobil işletim sistemidir ve iPad’den en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Uygulamalar sorunsuz çalışır. Web siteleri anında açılır ve birlikte sorunsuz çalışan eğitim için harika özellikler ile birlikte geliyor.

 
 

Apple School Manager

Apple School Manager, okulların dağıtmak için ihtiyaç duydukları her şeyi koordine etmeleri için tek hedef.

 

Paylaşılan iPad

Paylaşılan iPad, 1: 1 öğrenci-iPad oranı mümkün olmadığında cihazları paylaşmak için zarif bir çözüm sunar.

 

Classroom (Derslik) Uygulaması

Classroom, öğretmenlerin öğrenmeye, çalışma paylaşmasına ve öğrenci cihazlarını yönetmesine yardımcı olan güçlü ve yeni bir uygulamadır.