Modern, dijital sınıflar için güçlü ve uygun fiyatlı MDM.

Eğitimciler, öğrencileri karşılaşacakları dünyaya hazırlamak için en iyi öğrenme deneyimini sağlamaya çalışır. Jamf School, okullar için bu amaca yönelik tasarlanmış bir mobil cihaz yönetimi çözümüdür (MDM). Sezgisel web tabanlı arayüzüyle – Mac, iPad, iPhone ve Apple TV’yi dağıtmak, yönetmek ve korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jamf School, öğretmenlere öğretme misyonuna odaklanabilmeleri için en iyi eğitim teknolojisi olan Apple aygıtlarını kolayca dağıtma ve yönetme imkanı sağlar.

Uygulama İstemi, öğretmenlerin App Store ve Jamf School Teacher aracılığıyla uygulama talep etmek için kullanabilecekleri bir özelliktir. Jamf School Teacher kontrol panelindeki Uygulama İstemleri simgesi, öğretmenlerin talep ettikleri uygulamaları ve bu taleplerin durumunu görmesine olanak tanır.

Kullanıcılar, kullanıcı grupları ve cihaz grupları kolayca oluşturulur ve yönetilir. Ayrıntılı bilgileri görüntüleyin ve ayrı cihazlarda teşhis gerçekleştirin.

Öğretmen, öğrenci ve veli uygulamalarıyla tamamlayın.

Jamf School Mobil Cihaz Yönetimi sistemi ayrıca üç uygulama ile eşleşir: Jamf School Teacher, Jamf School Student ve Jamf Parent.

Okulunuz için MDM kullanıma hazır.

Gösterge Paneli

Yönetilen cihazları, kullanıcıları ve uygulamaları takip edin. Cihazlara hızlı ve kolay bir şekilde erişin ve düzeltilmesi için sorunları belirleyin.

Sınıf Yönetimi

Sınıflar, gerekli uygulamaları ve içeriği sürükleyip bırakarak ve kısıtlamalar oluşturarak kolayca yönetilebilir. Öğretmenler, daha sonra BT yöneticileriyle paylaşılan Jamf School’dan uygulama taleplerinde bulunabilirler.

iBeacon Profil Ataması

iBeacon teknolojisini kullanarak profillerin otomatik olarak atanmasını sağlayın. İlgisiz içerikler gizlenirken öğrenciler konuya özel materyallere otomatik erişim elde eder.

Olay Yönetimi

Cihazların hasar görüp görmediğini veya diğer olası sorunların tespit edilip edilmediğini takip etmek için Olay Yönetimi’ni kullanın.

Yerleşim Birimleri

Birden fazla alanı veya okulunuzu kolayca yönetin. Alan desteği ile her bir yerleşim birimi ve cihazlarını, kullanıcılarını ve grupları ayrı ayrı yönetin. Profilleri, uygulamaları vb. tek bir birim üzerinden dağıtın.

Önbelleğe İçerik Alma

Sınıftaki herkesin aynı dosyayı aynı anda indirmesi gerektiğinde yavaş internet bağlantılarından kaçının. Birden çok öğrenci tarafından kullanılacak dosyaları, başkalarına hizmet etmek için ayrılmış tek bir cihaza indirin.

Bilgi Formu

Bilgi Talep Formu

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.