Eğitim için modern bir çözüm.

Explain Everything whiteboard uygulamaları arasında çok yönlü olması özelliği ile ön plana çıkan bir eğitim uygulamasıdır. Dünya çapında milyonlarca öğretmen, eğitmen, öğrenci tarafından kullanılmaktadır.

Bir sunum veya açıklayıcı video oluşturmanız, rehberlik etmeniz, herhangi bir konuyu açıklamanız veya bir proje tasarlamanız gerekip gerekmediğini düşünüyorsanız; cevabınız burada. Fikirlerinizin sonuçlarını hızlı bir şekilde başkalarıyla paylaşabilir veya bir proje üzerinde ortak çalışma yapabilirsiniz.

Tüm cihazlar ile uyumlu, yeni bir ürüne ihtiyacınız yok

Explain Everything iOS, Android veya ChromeOS sistemlerine sahip mobil cihazlarda veya bir web tarayıcısındaki herhangi bir bilgisayarda herhangi bir platformda kullanılabilir. Çalışmalarınızı Explain Drive’da tutun ve cihazlar arasında kolayca geçiş yapın veya projelerinizi saniyeler içinde video olarak paylaşın.

Okulunuz için Explain Everything

Explain Everything’i Schoology veya Canvas gibi Öğretim Yönetim Sistemi ile kolayca entegre edin. Ayrıca Google Classroom aracılığıyla projelerinizi paylaşabilir veya eş zamanlı olarak ortak çalışma yapabilirsiniz.

Senkron veya asenkron

Explain Everything yüzyüze veya uzaktan eğitim modeli için uygun bir edtech yazılımıdır. Beyaz tahta, bir sınıfta büyük bir ekranda veya çevrimiçi olarak birkaç ekranda kolayca paylaşılabilir. Videolarınızı, animasyonlu açıklamalarınızı ve ödevlerinizi nerede olursanız olun öğrencileriniz ile paylaşın. Veya bir proje üzerinde birlikte çalışın aynı anda. Sonsuz imkanınız var!

Açıklayıcı videolar ile öğretin

Explain Everything’i Schoology veya Canvas gibi Öğretim Yönetim Sistemi ile kolayca entegre edin. Ayrıca Google Classroom aracılığıyla projelerinizi paylaşabilir veya eş zamanlı olarak ortak çalışma yapabilirsiniz.

PDF’ler, resimler, metinler, küçük resimler ekleyin – kendinizi sınırlandırmayın!

Videoda olmasını istediğiniz her şeyi beyaz tahtada hazırlayın.

Zaman çizelgesinde ihtiyacınız olan her şeyi düzenleyin veya videonuza daha fazla materyal ekleyin.

Videonuzu öğrencileriniz ile paylaşın. Paylaşmak için en uygun yolu seçin.

Açıklama eklerken, çizim yaparken ve seslendirerek bir konuyu açıklarken kamerayı açın ve kaydedin. Animasyonunuzu oluşturmak için nesneleri hareket ettirin.

Hibrit ortamda ders verin ve sunum yapın.

İster sınıfta ister evde olun – çevrimiçi beyaz tahtayı öğrencileriniz için hazırladığınız materyallerde veya sadece onlara rehberlik etmek için kullanabilirsiniz. Her şeyi etkileşimli, dijital tahtanız üzerinde canlı olarak anlatın, böylece içeriğinizi etkileşimsiz slaytlardan daha ilgi çekici bir hale getirin.

Explain Everything rahatlıkla dersinizi anlatabilmeniz için uygun tüm araçlara sahiptir: lazer işaretçi, renkli işaret kalemi, tahta üzerinde özgürce hareket etmenizi ve önemli nesnelere yaklaşmanızı sağlayan bir yakınlaştırma aracı, her şeyi etkileşimli hale getiren bir el aracı, silgi ve en önemlisi sonsuz alan..

İstediğiniz herhangi bir medyayı ekleyin – elektronik tablolar, hazır sunumlar, videolar ve sesler, ekran görüntüleri, uygulama içi kitaplıklardan görüntüler ve diğer dosyalar.

Beyaz tahta üzerinde serbestçe çizim ve karalama yapın. Tahtanızda kalmasını istemediğiniz her şeyi geri alın veya sadece silgiyi kullanın.

Herkesin sizi takip etmesini sağlayın, böylece binlerce kilometre uzakta olsa bile her öğrencinin aynı sayfada olduğundan emin olun.

Daha geniş bir kitleye ders vermek için beyaz tahtanızı bir video konferans yazılımıyla yayınlayın veya sınıfta yalnızca büyük ekranda paylaşın.

Her an ve her yerde ortak çalışma yapın.

Beyaz tahtada 1-1 ortak çalışma sadece dersi anlatmanıza değil aynı zamanda öğrencinizin düşünme sürecini anlamanıza da yardımcı olacaktır. Bunu yüzyüze veya uzaktan eğitimde kullanabilirsiniz. Beyaz tahta üzerinden sohbet edin ve katılımcılarınızı tam olarak istediğiniz yerde tutmak için Beni İzle Modunu kullanın.

Bir ödev üzerinde birlikte çalışabilmeleri için bir grup öğrenciyle bir proje paylaşın. Çevrimiçi beyaz tahta, öğretmenlerin ve öğrencilerin biraraya gelip fikir alışverişinde bulunabilecekleri bir alandır.

Buluttaki projenizi KOD ile kolayca paylaşın veya sadece Davet et butonunu kullanın.

Açık Ortak Çalışma senaryosunu seçin ve özgürce düzenleyin – başkalarıyla birlikte beyaz tahtayı yönetebilirsiniz.

Beyaz tahtadaki araçlar ile çalışın veya başkalarıyla bir metin belgesi, grafik üzerinde ortak çalışma yapın.

İstediğiniz zaman geri dönmek için oturumunuzu kaydedin.

Bilgi Formu

Bilgi Talep Formu

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.