Altyapı Dağıtım Hizmetleri Paketi

Bu paketi oluştururken aklımızda tek bir soru vardı:

Bu paketi oluştururken aklımızda tek bir soru vardı:
"Müşterilerimiz için ne istiyoruz?"

Tabii ki Maksimum düzey Apple deneyimi! Müşterilerimize satın aldıkları ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilmelerinin yollarını göstermenin yanında, verimli ve güvenilir bir Wi-Fi ağı sağlanması veya tüm cihazların yönetimlerinin bir çatı altında toplanması gibi konularda da destek oluyoruz.

Bu yüzden Hizmet Paketimiz;
Danışmanlık ve Altyapı Denetim Hizmetleri
Mobil Cihaz Yönetim Çözümleri
Mevcut IT Altyapılarına Entegrasyon başlıklarını kapsıyor.

Altyapı Dağıtım Hizmet Paketini daha iyi anlatmak adına, Apple School Manager'dan bahsetmek isteriz. 40 yılı aşkın bir süredir Apple, öğrenmeyi kişiselleştirmeye yardımcı olacak teknolojiler ve hizmetler tasarlıyor. Okullarda ‘en iyi öğrenme deneyimlerinin’ yaşanmasını sağlayan bu teknolojiler sayesinde öğretmenlerin her öğrenciye ulaşabildiği, derslerin maksimum verimlilikle etkin bir biçimde işlendiği sınıflar artık hayal değil.

Bu çerçevede tasarlanan teknolojilerden biri olan Apple School Manager, IT yöneticilerinin iPhone, iPad, iPod Touch, Apple TV ve Mac bilgisayarların hepsini tek bir noktadan dağıtması için oluşturulmuş web tabanlı kullanıcı dostu bir portaldır. Bu portalı mobil aygıt yönetimi (MDM) çözümünüzle kullanıldığında, aygıt ayarlarını yapılandırabilir ve içerik satın alıp dağıtabilirsiniz. Apple School Manager, Öğrenci Bilgi Sistemleri (SIS), SFTP ve Microsoft Azure Active Directory (AD) üzerinden birleştirilmiş kimlik doğrulama ile entegre olduğu için hızlıca okul öğrenci listeleri ve sınıfların bulunduğu hesaplar oluşturulabilir.

MDM ürünlerinden bahsedecek olursak, Bunlardan ilki Jamf School. Modern, dijital sınıflar için güçlü ve uygun fiyatlı MDM. Okulunuz için MDM kullanıma hazır. Eğitimciler, öğrencileri karşılaşacakları dünyaya hazırlamak için en iyi öğrenme deneyimini sağlamaya çalışır. Jamf School, okullar için bu amaca yönelik tasarlanmış bir mobil cihaz yönetimi çözümüdür (MDM). Sezgisel web tabanlı arayüzüyle – Mac, iPad, iPhone ve Apple TV’yi dağıtmak, yönetmek ve korumak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Jamf School, öğretmenlere öğretme misyonuna odaklanabilmeleri için en iyi eğitim teknolojisi olan Apple aygıtlarını kolayca dağıtma ve yönetme imkanı sağlar.

Uygulama İstemi, öğretmenlerin App Store ve Jamf School Teacher aracılığıyla uygulama talep etmek için kullanabilecekleri bir özelliktir. Jamf School Teacher kontrol panelindeki Uygulama İstemleri simgesi, öğretmenlerin talep ettikleri uygulamaları ve bu taleplerin durumunu görmesine olanak tanır. Kullanıcılar, kullanıcı grupları ve cihaz grupları kolayca oluşturulur ve yönetilir. Ayrıntılı bilgileri görüntüleyin ve ayrı cihazlarda teşhis gerçekleştirin.

Bir diğer ürünümüz ise sektörün öncüsü olan Mobile Iron.

Mobile Iron’ın öne çıkan özelliklerinden birkaçı ise, tüm işletim sistemlerini ve uygulamaları desteklemesi, güvenlik politikalarının kullanıcılar tarafından kullanımının zorunlu tutulması ve çalışanların telefonlarındaki kişisel bilgileri ile şirket bilgilerinin birbirinden ayrıştırmasıdır.

Bunun yanında farklı işletim sistemlerinin bir arada kullanıldığı melez cihazlar üzerinde geniş yelpazeli bir yönetim imkânı sunar.

Son ürünümüz ise Filewave. Peki iki güçlü ve başarılı MDM ürününün yanında neden üçüncü bir seçenek sunuyoruz? Çünkü her zaman belirttiğimiz gibi müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak istiyoruz. Bu nedenle Filewave’i Apple, Windows ve Android’den oluşan melez ortamlar için hem eğitim hem de kurumsal çözümümüz olarak öne çıkarıyoruz.

Bilgi Formu

Bilgi Talep Formu

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.