Finansal Hizmet Paketleri

Günümüzde teknolojinin getirdiği yenilikleri ve olanakları kullanmayan meslek grubu neredeyse kalmadı.

Bu sebeple çalışma hayatında IT ekipmanları ve mobil cihazlar, çalışma hayatının vazgeçilmezleri olmuş durumdalar.

Birçoğumuz bu cihazları verimli ve etkin çalışabilmek için en önemli araçlar olarak nitelendirsek de, teknolojik ürünler ile çevresel bileşenlerine ulaşabilmek eskisinden çok daha maliyetli. Bu bağlamda Pozitif Teknoloji olarak, müşterilerimizin teknolojik ihtiyaçlarını finanse etmelerine ve bu ürünlere daha kolay ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Örneklendirmek gerekirse, günümüzde multimedya ekipmanlarına, projektör, monitör, projeksiyon ekranı, monitör tutucuları, kulaklık stantları gibi bir çok araç ve aygıta önemli derecede ihtiyaç duyuluyor. Pozitif Teknoloji olarak müşterilerimizin sadece temel cihazları değil, ihtiyaçları olan her ürünü finanse edebilmelerini sağlıyoruz.

Bunun yanında, gerekli donanıma sahip fakat eksik uygulamaları olan müşterilerimiz için yazılım kiralama hizmeti de sunuyoruz. Müşterilerimiz bu kiralama hizmetimiz aracılığıyla ihtiyaç duydukları yazılımları ihtiyaçlarına özel olarak uyarlanmış ve özelleştirilmiş bir ölçekte, çeşitli vergi muafiyetleri avantajları ile birlikte, finanse edebiliyorlar. Özetleyecek olursak; Finansal Hizmetler Paketi; ‘Kısa Vadeli Finansal Kiralama’, ‘Uzun Vadeli Finansal Kiralama’, ‘Yazılım Finansman’ ve ‘Operasyonel Kiralama’ hizmetlerinden oluşuyor.

Kısa Vadeli Finansal Kiralama Hizmetimiz; özellikle fuarlar, kongreler, organizasyonlar, seminerler, eğitimler ve toplantılar gibi organizasyonlar için planlandı.

Kısa Dönem BT Ekipmanları Finansal Kiralama
Uzun Dönem BT Ekipmanları Finansal Kiralama
Operasyonel Kiralama Hizmetleri
Yazılım Kiralama Hizmetleri

Tüm Finansal Hizmetlerimiz:
Müşterilerimizin ihtiyacına özel, esnek şartlar ve ödeme koşullarına sahiptir. Sabit aylık ödemelerle bütçeye uygun ve planlaması kolaydır.

İhtiyaca özel kiralama modellerimiz ile müşterilerimizin sürekli değişen teknoloji ihtiyaçlarını %100 karşılıyor.

Bilgi Formu

Bilgi Talep Formu

Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.