Gelin, hep birlikte dünyayı ileri taşıyalım.

Apple teknolojisi ve kaynakları, her alandan eğitimciye ve öğrenciye öğrenme, yaratıcılık ve kendi başarılarını tanımlama gücü veriyor.

Apple Teacher

Apple tarafından yayımlanan ücretsiz programdır.

Apple Training

Teknolojiyi şeffaflaştırmak için tasarlanmıştır.

Daha iyi Kullanıcı deneyimi

Yarınlar Bizim

İncele

Sizin İçin En Mükemmel
Çevrimiçi Kursu bulun

Apple teknolojileriyle eğitimde fark yaratın.

iPad Temel Özellikler

Yarınlar ne getirirse getirsin, bugünden fazlasıyla hazır olun. Bunların hepsini bir iPad'le yapabilirsiniz. iPad Temel Özellikler eğitimine hoş geldiniz.

Mac Temel Özellikler

Aklınıza gelen her konuya yönelik uygulamalarla üretkenliğinizi ve yaratıcılığınızı daha da artırmanızı sağlıyor. Bu derste Mac temel özelliklerinden bahsedeceğiz.

iPad için Pages

Tek kelimeyle olağanüstü belgeler yaratın. Pages, göz alıcı belgeler oluşturabilmenizi sağlayan ve çoğu Apple aygıtıyla beraber sunulan güçlü bir kelime işlemcisi.

Mac için Pages

Gerçek zamanlı iş birliği sayesinde ekibiniz her yerden birlikte çalışabiliyor. Mac, iPad veya iPhone’da ve hatta PC’de bile. Sizin için harika bir Pages eğitimi hazırladık.

Mac için iMovie

iMovie ile Hollywood tarzı fragmanlardan çarpıcı 4K çözünürlüklü filmlere kadar akılda kalıcı, sinema kalitesinde videolar oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

iPad için iMovie

Hayal gücünüzü serbest bırakmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Hatta iPhone veya iPad'inizde düzenlemeye başlayabilir ve ardından Mac'inizde bitirebilirsiniz.

iPad için Keynote

Pozitif Teknoloji tarafından hazırlanan Keynote eğitimine hoş geldiniz. Bu eğitimde etkileyici sunumlar için size dünyanın en gelişmiş sunum aracını tanıtacağız.

Mac için Keynote

Keynote ile eğlenceli animasyonlar, ilginç geçişler ve uzman dokunuşu ile hoş sunular yaratmak için Keynote’u kullanabilirsiniz. Keynote'u en iyi şekilde öğrenmeye başlayın.

iPad için GarageBand

GarageBand, eksiksiz ses arşiviyle iPad’inizin içine yerleştirilmiş tam donanımlı bir müzik stüdyosu. Onu öğrenmeye hemen başlayın. Bir profesyonel gibi müzik yapmanın tam zamanı.

Mac için GarageBand

Kulağa profesyonelce gelen müzikler yapmaya hemen şimdi başlayalım mı? GarageBand'i kullanmaya başlayınca onu bir daha bırakamayacaksınız.

iPad için Numbers

iPad için Numbers, işinizi fazlasıyla kolaylaştırıyor. Verilerinizi yepyeni biçimlerde görselleştirebilmenizi sağlıyor. Numbers'ı öğrenmeye hemen başlayın.

Mac için Numbers

Numbers ile her şeyiyle mükemmel hesap tabloları oluşturun. Kullanıcı dostu araçlar, karmaşık hesaplamaları mükemmel bir hassasiyetle yapmanızı kolaylaştırıyor.